• clotrimazol haltige creme

    clotrimazol 960 nyfodtpiller.website clotrimazol dexametasona

    felodipin

    felodipin uden recept felodipin hexal felodipin hexal
    Lady In Lace wins The Deccan Fillies Championship Stakes (GR.3)
  • diflucan bivirkninger

    diflucan diflucabivirknin.website diflucan pris

    duloxetin pharmakokinetik

    duloxetin medikament duloxetin withdrawal duloxetin tramadol
    Prevalent Force wins The Deccan Colts Championship Stakes (Gr.3)
  • toilax uden recept

    toilax pris http://toilax.site toilax uden recept

    methotrexat rheuma

    methotrexat dawkowanie methotrexat cipla methotrexat cyp3a4
    Mathaiyus wins The President Of India Gold Cup (Gr.1)
  • atarax 30 film tablet

    atarax yorumlar billigogkaffe.website atarax ulotka

    mebendazol y embarazo

    mebendazol hund mebendazol 20mg mebendazol alkohol
    Mathaiyus wins the The Indian St. Leger (Gr.1)
  • cetirizin og alkohol

    cetirizin actavis cetirizin kinderdosierung cetirizin gewichtszunahme

    hjertemagnyl uden recept

    hjertemagnyl og alkohol lagewebsted.site hjertemagnyl uden recept
    Sana Wins The Calcutta Monsoon Derby (Gr.2)
  • Lady In Lace wins The Kingfisher Ultra Pune Derby (Gr.1)
  • Castlebridge wins The Jayachamaraja Wadiyar Golf Club Mysore 2000 Guineas (Gr.3)
  • Castlebridge wins The Mysore Derby Gr.1
  • Salazaar wins The Golconda St.Leger (Gr.2)

mysore
09/15/2017

Jockey NameRace NoRace NameHorse NameTrainer Name
A ASHHAD ASBAR 38 (3) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-2 (4) DAGOBERT IMTIAZ KHAN
42 (7) The Panchgani Plate Div-1 (5) STELLAR AMBITION NEIL B DEVANEY
A IMRAN KHAN 40 (5) The Karnataka Racehorse Owners Association Mysore 1000 Guineas (Gr.3) (1) AS TIME GOES BY NEIL DARASHAH
38 (3) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-2 (1) DUKE OF CLARENCE S S ATTAOLLAHI
A RAMU 41 (6) The J.H.Foley Memorial Cup (13) SAGRADA M RAJENDRA SINGH
42 (7) The Panchgani Plate Div-1 (4) RARE AND BOLD B PRITHVIRAJ
A SANDESH 40 (5) The Karnataka Racehorse Owners Association Mysore 1000 Guineas (Gr.3) (5) KANGRA S S ATTAOLLAHI
A VELU 41 (6) The J.H.Foley Memorial Cup (1) GALAXY QUEEN J SHARAVANAN
39 (4) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-1 (7) STAR STYLE J SHARAVANAN
AHSAN QURESHI 41 (6) The J.H.Foley Memorial Cup (6) TORCH BEARER S PADMANABHAN
AJEET KUMAR 41 (6) The J.H.Foley Memorial Cup (10) ALECIA T NATRAJ
39 (4) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-1 (3) CAMPEON VISHAL YADAV
ANIL BAANDAL 38 (3) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-2 (12) BRAVE ADMIRAL BIPIN V SALVI
39 (4) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-1 (14) THE IMPOSTER RANJEET SHINDE
ANTONY RAJ S 39 (4) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-1 (5) ARECA CRUISE M M UTHAIAH
36 (1) The Psychic Strength Plate (11) HEIDRUN P C TEJASWI
42 (7) The Panchgani Plate Div-1 (7) GOLDEN CRUISE RANJEET SHINDE
ARSHAD ALAM 42 (7) The Panchgani Plate Div-1 (6) FANTASY QUEEN RAJESH NARREDU
36 (1) The Psychic Strength Plate (3) ALWAYS UNITED C D MONNAPPA
CHETHAN GOWDA 38 (3) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-2 (6) NATANZA NEIL DARASHAH
D S DEORA 37 (2) The Panchgani Plate Div-2 (2) PRINCEAZEEM M RAJENDRA SINGH
42 (7) The Panchgani Plate Div-1 (3) WILD WILD ANGELS DHEERAJ VENKATASWAMY
G ADARSH 38 (3) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-2 (9) PRIZE FINDER V LOKANATH
G ROHITH 38 (3) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-2 (8) PLATINUM PEARL RANJEET SHINDE
IRVAN SINGH 37 (2) The Panchgani Plate Div-2 (5) BLUEJACK F SIRAJUDDIN
36 (1) The Psychic Strength Plate (10) ESTERHAZY J SHARAVANAN
39 (4) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-1 (1) EMPERADOR DARIUS BYRAMJI
41 (6) The J.H.Foley Memorial Cup (9) REAL STEEL PARVATI BYRAMJI
JANARDHAN PASWAN 41 (6) The J.H.Foley Memorial Cup (5) SUMMER DAWN SHARAT KUMAR
38 (3) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-2 (7) PERFECT LEGACY SHARAT KUMAR
K RAJA RAO 37 (2) The Panchgani Plate Div-2 (8) GRACIOUS P C TEJASWI
M J GAUTAM RAJ URS 38 (3) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-2 (11) ALL IN S M JOHNSON
M MADHU BABU 41 (6) The J.H.Foley Memorial Cup (3) CHANDINI RAKESH
M RAJESH KUMAR 37 (2) The Panchgani Plate Div-2 (10) BOLD NATURE VIKRAM APPACHU
36 (1) The Psychic Strength Plate (12) HONEY WEN MONEY C GIRINATH
42 (7) The Panchgani Plate Div-1 (10) BAZINGA V NARAYANA GOWDA
MANISH R 39 (4) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-1 (10) ATLANTIS M BOBBY
NAVEEN M 36 (1) The Psychic Strength Plate (2) GOLDEN STEPS S SANTOSH RAO
NAZERUL ALAM 36 (1) The Psychic Strength Plate (4) OCEANA C GIRINATH
37 (2) The Panchgani Plate Div-2 (14) CROZIET DHEERAJ VENKATASWAMY
41 (6) The J.H.Foley Memorial Cup (2) AMBITIOUS REWARD V LOKANATH
42 (7) The Panchgani Plate Div-1 (12) CAPITALIZE V LOKANATH
P KIRAN RAI 39 (4) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-1 (11) SECRET DIMENSION V NARAYANA GOWDA
41 (6) The J.H.Foley Memorial Cup (14) HAPPY VICTORY C GIRINATH
38 (3) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-2 (13) HIDDEN SOLDIER V NARAYANA GOWDA
P MANI 38 (3) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-2 (5) MANTA RAY WARREN SINGH
39 (4) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-1 (8) QUEENOFGOODTIMES SAMAR SINGH
P P DHEBE 41 (6) The J.H.Foley Memorial Cup (12) BACK OF BEYOND PRAVEEN JESU
40 (5) The Karnataka Racehorse Owners Association Mysore 1000 Guineas (Gr.3) (2) AUSTRALIS S NARREDU
37 (2) The Panchgani Plate Div-2 (7) HUMMING BIRD K THOMAS
R AJAY KUMAR 36 (1) The Psychic Strength Plate (7) SANCY P C TEJASWI
R PRAVEEN SHINDE 37 (2) The Panchgani Plate Div-2 (1) MALKIA C GIRINATH
R RAYAN AHMED 36 (1) The Psychic Strength Plate (5) TOUCH OF ROMANCE BIPIN V SALVI
38 (3) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-2 (3) RACING FIRE S DOMINIC
39 (4) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-1 (9) TZAR S DOMINIC
RAGHU K 36 (1) The Psychic Strength Plate (9) DURER VIKRAM APPACHU
RYAN MARSHALL 37 (2) The Panchgani Plate Div-2 (11) HAPPY HOURS G NITYANAND
S IMRAN 39 (4) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-1 (13) EXPERT IMTIAZ KHAN
S JOHN 40 (5) The Karnataka Racehorse Owners Association Mysore 1000 Guineas (Gr.3) (4) GLITTERING GOLD WARREN SINGH
41 (6) The J.H.Foley Memorial Cup (4) MYSTIC MUSIC ARJUN MANGALORKAR
42 (7) The Panchgani Plate Div-1 (11) BETTER THAN EVER M RAJENDRA SINGH
37 (2) The Panchgani Plate Div-2 (6) WHY SHOULD I SHARAT KUMAR
S MUBARAK 42 (7) The Panchgani Plate Div-1 (13) FELIX LEGION PRATAP KAMATH M
S R SANTOSH KUMAR 42 (7) The Panchgani Plate Div-1 (14) GOODWILL WARRIOR PRAVEEN JESU
36 (1) The Psychic Strength Plate (6) MR BIG SHOT VISHAL YADAV
SADDAM HUSSAIN 36 (1) The Psychic Strength Plate (8) AL DAHMA FEROZ M KHAN
41 (6) The J.H.Foley Memorial Cup (7) ASCENDENCY FEROZ M KHAN
SAHANAWAZ 42 (7) The Panchgani Plate Div-1 (1) PROTECTOR OF PARIS S M JOHNSON
39 (4) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-1 (2) TAX FREE AZHAR ALI
37 (2) The Panchgani Plate Div-2 (3) MATTEO S M JOHNSON
SHAMAZ SHAREEF 37 (2) The Panchgani Plate Div-2 (13) BRUNALDO IRFAN GHATALA
42 (7) The Panchgani Plate Div-1 (2) ACCURACY S SANTOSH RAO
SURAJ NARREDU 40 (5) The Karnataka Racehorse Owners Association Mysore 1000 Guineas (Gr.3) (3) CASTANEA PRASANNA KUMAR
38 (3) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-2 (10) TURF MAGIC S GANAPATHY
V R JAGADEESH 39 (4) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-1 (12) VENI VIDI VICI S M JOHNSON
37 (2) The Panchgani Plate Div-2 (4) NOBLE SAPPHIRE DARIUS BYRAMJI
41 (6) The J.H.Foley Memorial Cup (11) ALEXANDRITE PRASANNA KUMAR
VIVEK 42 (7) The Panchgani Plate Div-1 (8) PRAZSKY S INAYATHULLA
Y S SRINATH 39 (4) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-1 (6) INTO THE SPOTLIGHT S PADMANABHAN
38 (3) The Maj.Sardar L.Mahadevaiah Memorial Trophy Div-2 (2) IDEALIST M RAJENDRA SINGH